Програма «Доступне житло 70/30»
Програма здешевлення вартості іпотечних кредитів (3% кредит)
Безвідсоткова розстрочка

Другий виставковий форум «Доступне житло»

Другий виставковий форум «Доступне житло»

З 20 по 22 серпня в Українському домі відбудеться Другий виставковий форум «Доступне житло», присвячений 22-й річниці Незалежності України.

Урочисте відкриття відбудеться 20 серпня об 11:00 в Центральному залі Українського дому. У відкритті беруть участь: Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник, заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Дмитро Ісаєнко, представник Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики та директор Національного центру ділового та культурного співробітництва «Український дім» Оксана Гриценко.

Виставковий форум має на меті надати всім бажаючим інформацію про доступне житло, отримання кредитів, зокрема молодіжних та консультації фахівців профільних структур. Також на заході можна буде дізнатися детальніше про реалізацію ініціативи Президента України щодо програм здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення громадян доступним житлом.

Серед учасників форуму:

Під час форуму буде працювати консультаційне вікно соціальної ініціативи Президента України «Доступне житло», проводитимуться консультації забудовників - учасників державної програми «Доступне житло», а також пропозиції лідерів банківської сфери.

Захід відбудеться за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Комітету ВР України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики.

Зворотній зв'язок: (044) 596-17-00

Слідуйте за нами:


(050) 403-73-30, (063) 302-13-43, (067) 326-06-90, (044) 222-97-01, (044) 596-17-01

Запис на перегляд


Ім'я*
Телефон*
E-mail
Бажана дата та час перегляду
інше число

Вкажіть число, яке вказане зліва.