Програма «Доступне житло 70/30»
Програма здешевлення вартості іпотечних кредитів (3% кредит)
Безвідсоткова розстрочка

Купити квартиру у Вишгороді - столичне житло за провінційним цінами

Купити квартиру у Вишгороді - столичне житло за провінційним цінами

Як говорить статистика, практично у всіх державах світу найбільш густонаселеними є столиці. Ну, хіба за винятком Сполучених Штатів Америки – все-таки населення Нью-Йорка більш ніж у десять разів перевищує населення Вашингтона, та ще Бразилії (там у столиці теж проживає майже втричі менше людей, ніж у Ріо-де-Жанейро).

Таке «сповзання» населення до столиці призводить до двох вельми неприємних наслідків. По-перше, різко зростає вартість житла. По-друге, місто розростається, і, щоб дістатися від дому на роботу і назад, часом доводиться проїхати через усе місто, витративши на це кілька годин.

Важко з цим боротися, а може бути, навіть і безглуздо. Однак, для себе кожен може цю проблему вирішити хоча б частково.

Як? Наприклад, купити квартиру у Вишгороді.

Вишгород – це місто-супутник Києва, районний центр, розташований від Києва всього в двадцяти кілометрах.

Сьогодні, коли автомобіль і справді став не предметом розкоші, а цілком звичним предметом побуту, 20 кілометрів - це, погодьтеся, не відстань. Щоб дістатися від Вишгорода до Києва, вам доведеться витратити не більше десяти хвилин, а з урахуванням того, що по самому Києву вам, доведеться добиратися до роботи ще годину-півтори, то ці десять хвилин взагалі нічого не вирішують (до речі, деякі райони Києва віддалені один від одного на набагато більшу відстань!).

Зате, купити квартиру в Вишгороді ви зможете за набагато меншу суму, ніж у межах самого Києва.

Отже, давайте проаналізуємо, які є переваги придбання квартири у Вишгороді.

Вартість трикімнатної квартири у Вишгороді в порівняно новому будинку (2004 року забудови), загальною площею в 96 м², в житловому комплексі з розвиненою інфраструктурою (магазини, ресторани, спортклуб) можна купити всього за 792 000 гривень.

За яку суму можна купити приблизно таку ж квартиру в столиці?

Від півтора мільйона гривень і вище. Наприклад, на вулиці Петлюри квартира меншої площі (в 81 м²) і з удвічі меншою кухнею (у першому варіанті - 13 метрів, у другому - 6) обійдеться покупцям трохи дорожче півтора мільйона гривень. У старому чотириповерховому будинку, в якому, навіть якщо ви придбаєте квартиру з ремонтом, необхідно, швидше за все, буде міняти комунікації.

Є різниця? Безумовно, і досить істотна!

За що ж люди готові платити більше? Просто за київську прописку? Так, якщо ви збираєтеся брати кредит, то в київських банках за відсутності київської ж прописки ви його, швидше за все, не отримаєте. А навіщо його брати в Києві, якщо можна оформити відразу ж у Вишгороді? І виплатити борг за вдвічі коротший термін?

Мабуть, єдиний «недолік» - це відсутність метро. Але на зекономлені гроші ви запросто зможете придбати машину, і ще на бензин залишиться. Так що вирішуйте, що вам важливіше: комфорт за меншу суму, або примарна «престижність» київської квартири.

Якщо у вас все-таки з’явилося бажання купити нову і затишну квартиру в Вишгороді, рекомендуємо ознайомитися з житловим комплексом «Княжа Гора». Тут вже кілька десятків сімей знайшли свої нові квартири. І ви ще можете встигнути. А в ФК «Княгиня Ярославна» вам допоможуть оформити документи на придбання нової квартири в цьому комплексі.

Зворотній зв'язок: (044) 596-17-00

Слідуйте за нами:


(050) 403-73-30, (063) 302-13-43, (067) 326-06-90, (044) 222-97-01, (044) 596-17-01

Запис на перегляд


Ім'я*
Телефон*
E-mail
Бажана дата та час перегляду
інше число

Вкажіть число, яке вказане зліва.