Програма «Доступне житло 70/30»
Програма здешевлення вартості іпотечних кредитів (3% кредит)
Безвідсоткова розстрочка

Хочу купити квартиру в Києві

Хочу купити квартиру в Києві

Напевно, ви погодитеся, що сьогодні багато хто бажають купити квартиру в Києві. Для когось це пов'язано з бажанням поліпшити житлові умови, хтось, отримавши роботу в столиці, бажає влаштуватися тут, деякі будують свій бізнес на перепродажі житла або здачі його в оренду. Цей список причин покупки квартири в Києві можна продовжувати, але зараз мова не про це. Головне, що в даний час дійсно багато хто хоче купити для себе або для своїх родичів квартиру в Києві.

Відразу слід обмовитися, що подібне придбання є досить дорогим. Тому рекомендуємо перед покупкою гарненько обміркувати різні варіанти. А ми, в свою чергу, дамо вам кілька порад, які допоможуть зробити правильний вибір.

Для початку визначимо найбільш важливі фактори, що впливають на купівлю квартири в Києві, природно про фінансові можливості покупця ми говорити не будемо, припустимо, що верхній цінову межу ви вже встановили:

1. Вибираючи, в якому місці Києва купити квартиру вивчаємо транспортну інфраструктуру.

 Доступність і близькість транспорту грає важливу роль при виборі житла. Перед тим як купити квартиру необхідно задуматися, а чи зручно вам буде добиратися на роботу і назад, і скільки грошей доведеться витрачати на проїзд. Тому найбільш вигідним буде рішення купити квартиру в радіусі не більше двох кілометрів від станцій метро або міської електрички.

Зверніть увагу на райони, де такі станції повинні з'явитися в найближчій перспективі. Там напевно житло поки ще коштує дешевше, а надалі однозначно подорожчає.

Звичайно ж, для когось шум і загазованість від напруженого транспортного руху неприйнятні фактори. Тому перш ніж купити квартиру, вивчіть карту Києва, і визначте бажане місце та його близькість до автодоріг. Можливо, ви підберете тихе місце поблизу водойми або берега Дніпра.

2. Перш ніж купити квартиру ознайомтеся з інфраструктурою обраного району.

 Безсумнівно, кожному хочеться, щоб поблизу від будинку знаходилися і дитячий садок, і школа, і магазини, і інші заклади, що забезпечують комфортне проживання. В цьому питанні застарілі райони поступаються новобудовам. Сучасні житлові комплекси будуються одночасно з такими об'єктами, які якраз і складають комплексне вирішення всіх житлових потреб сучасної людини. Або шукайте новобудови, які органічно вписуються у вже існуючу структуру району.

У кожному разі, саме сучасне будівництво ведеться різноманітно і з урахуванням багатьох потреб людини. Вам залишається тільки вибирати, враховуючи свої фінансові можливості.

3. Поцікавтеся технічним станом і перспективою будинку, в якому хочете купити квартиру.

Можливо, квартири в будинках, побудованих в «хрущовський» період та в період так званої «перестройки» будуть пропонуватися дешевше по відношенню до квартир у «постперестроєчних» і новобудовах. Однак, зверніть увагу на те, що «хрущовки» і їхні ровесники, мають термін гарантійної експлуатації 25 - 30 років, який вже закінчився, чи не значаться ні в яких прогнозах на капітальний ремонт. І, звичайно ж, вони поступаються новобудовам за багатьма технічними показниками.

Крім того хочемо звернути вашу увагу на те, що проводка в старих будинках використовується під застарілі нормативи та споживання жителів, і найчастіше не розрахована на потужність понад 2 - 3 кВт. А використання сучасної побутової техніки в залежності від кількості та якості створюють в певні години навантаження в 5 - 10 кВт.

Тому капремонт у квартирі такого будинку це найближча перспектива, і це вимагає додаткових вкладень. А практично у всіх нових будинках використовуються кабелю, розраховані на потужність від 6 кВт.

4. А чому б не купити квартиру в передмісті Києва?

Непоганим варіантом, який зможе вирішити питання, розглянуті вище, а також, можливо, дозволить заощадити ваші фінанси, буде придбання квартири в передмісті Києва. З роками межі столиці розсуваються і цілком імовірно, що років через десять затишний і знаменитий Вишгород стане черговим районом Києва.

Тому покупка нової сучасної квартири, допустимо, в тому ж Вишгороді, сьогодні стане для вас оптимальним рішенням проблеми.

До речі, рекомендуємо ознайомитися з таким цікавим об'єктом тут.

5. Якщо треба терміново, можна скористатись розстрочкою від Управителя.

І нарешті, трохи про тих, кому квартира в Києві необхідна терміново, а грошей, щоб купити зараз, не вистачає.

Можливо, в цьому випадку краще всього скористатися розстрочкою яку надає наша компанія. Фінансова компанія «Княгиня Ярославна» надає безвідсоткову розстрочку на термін до двох років з мінімальним першим внеском 20%.

Отже, якщо ви ще не зробили вибір яку квартиру купити у Києві, можливо, ми зможемо вам допомогти.

Фінансова компанія «Княгиня Ярославна» займається залученням коштів, управлінням майном для фінансування об'єктів будівництва та здійсненням операцій з нерухомістю. Можливо, наш багаторічний досвід буде вам у нагоді при виборі квартири.

 Більш детальну інформацію ви зможете знайти на сторінках цього сайту.

Зворотній зв'язок: (044) 596-17-00

Слідуйте за нами:


(050) 403-73-30, (063) 302-13-43, (067) 326-06-90, (044) 222-97-01, (044) 596-17-01

Запис на перегляд


Ім'я*
Телефон*
E-mail
Бажана дата та час перегляду
інше число

Вкажіть число, яке вказане зліва.