Програма «Доступне житло 70/30»
Програма здешевлення вартості іпотечних кредитів (3% кредит)
Безвідсоткова розстрочка

Корисні статті

Хочу купити квартиру в Києві Хочу купити квартиру в Києві

Напевно, ви погодитеся, що сьогодні багато хто бажають купити квартиру в Києві. Для когось це пов'язано з бажанням поліпшити житлові умови, хтось, отримавши роботу в столиці, бажає влаштуватися тут, деякі будують свій бізнес на перепродажі житла або здачі його в оренду. Цей список причин покупки квартири в Києві можна продовжувати, але зараз мова не про це. Головне, що в даний час дійсно багато хто хоче купити для себе або для своїх родичів квартиру в Києві.

Відразу слід обмовитися, що подібне придбання є досить дорогим. Тому рекомендуємо перед покупкою гарненько обміркувати різні варіанти. А ми, в свою чергу, дамо вам кілька порад, які допоможуть зробити правильний вибір.

Докладніше
Купити квартиру у Вишгороді - столичне житло за провінційним цінами
Купити квартиру у Вишгороді - столичне житло за провінційним цінами

Як говорить статистика, практично у всіх державах світу найбільш густонаселеними є столиці. Ну, хіба за винятком Сполучених Штатів Америки – все-таки населення Нью-Йорка більш ніж у десять разів перевищує населення Вашингтона, та ще Бразилії (там у столиці теж проживає майже втричі менше людей, ніж у Ріо-де-Жанейро).

Таке «сповзання» населення до столиці призводить до двох вельми неприємних наслідків. По-перше, різко зростає вартість житла. По-друге, місто розростається, і, щоб дістатися від дому на роботу і назад, часом доводиться проїхати через усе місто, витративши на це кілька годин.

Важко з цим боротися, а може бути, навіть і безглуздо. Однак, для себе кожен може цю проблему вирішити хоча б частково.

Як? Наприклад, купити квартиру у Вишгороді.

Докладніше

Зворотній зв'язок: (044) 596-17-00

Слідуйте за нами:


(050) 403-73-30, (063) 302-13-43, (067) 326-06-90, (044) 222-97-01, (044) 596-17-01

Запис на перегляд


Ім'я*
Телефон*
E-mail
Бажана дата та час перегляду
інше число

Вкажіть число, яке вказане зліва.